با ما در ارتباط باشید

جهت برقراری تماس با ما می‌توانید از این بخش اقدام کنید.

تماس با ما

شماره تماس

021-22850875

آدرس

تهران/خیابان دکتر شریعتی/بالاتر از پل سید خندان/روبه روی پارک شریعتی/ساختمان پزشکان پاستور/شماره 1009/واحد 12

 

ساعات کاری مطب:

شنبه، یکشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه از ساعت 15 تا 20

پیج اینستاگرام

drghoroubi@

  آدرس

  دکتر جواد غروبی

  امروزه که نیازهای پزشکی یکی از موارد ضروری در کشور محسوب می‌شود، بسیاری از افراد به دنبال پزشکی با تجربه و دلسوز هستند تا بتوانند با خیالی آسوده به او مراجعه کنند و مسائل پزشکی خود و عزیزانشان را با وی در میان بگذارند. برای ارتباط با ما می‌توانید از طریق تماس تلفنی، آدرس ایمیل و یا مراجعه حضوری اقدام فرمایید.

  دکتر جواد غروبی یکی از بهترین و پُرافتخارترین پزشکان حال حاضر در کشور است که دارای سوابق مختلف پزشکی می‌باشد. نمونه کارهای موفق دکتر غروبی منجر به رضایت مراجعه کنندگان شده است که تعدادی از آن‌ها را می‌توانید در قسمت نمونه کارها مشاهده کنید. همچنین شما عزیزان می‌توانید از طریق تماس با ما مشکلات خود را مطرح نمایید.

  دکتر غروبی به واسطه تحصیلات بالا و داشتن تجربه‌های مختلف، بهترین انتخاب برای انجام موارد پزشکی شما محسوب می‌شود. وی در آزمون بورد فوق تخصصی جراحی اطفال توانست رتبه اول کشور را از آنِ خود کند و به بورس رتبه اول کشور در سال 1380 دست یابد. دکتر غروبی همواره با تالیف‌ها و چاپ مقاله‌های متعدد، دانش بالای خود را به رخ جهانیان کشانده است.

  راه‌های ارتباطی و تماس با ما

  برای ارتباط با تیم مجرب دکتر غروبی و تماس با ما می‌توانید از طریق شماره تماس 02122850875 اقدام کرده و همچنین پس از رزرو وقت به آدرس حضوری ما واقع در تهران/خیابان دکتر شریعتی/ بالاتر از پل سید خندان/ روبه روی پارک شریعتی/ ساختمان پزشکان پاستور/ شماره 1009/ واحد 12 مراجعه فرمایید.

  ساعت کاری مطب روزهای شنبه، یکشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه از ساعت 15 تا 20 است که برای تماس با ما نیز می‌توانید در همین روزها اقدام کنید.